کرکره های برقی آلومینیومی

کرکره های اتوماتیک با توجه به کارایی و موقعیت جغرافیایی محل نصب در ابعاد ، اشکال و کیفیت های مختلف تولید میشوند. به همین دلیل انتخاب کرکره مناسب از دغدغه های معماری مدرن در طراحی نمای ساختمان است.

کرکره ها عموما در پارکینگ ساختمان ها، درب های اصلی و فرعی (جهت کنترل ورود خروج افراد و وسایل نقلیه ) ، پاساژها و…. استفاده میشوند.

کرکره برقی علاوه بر ظاهر زیبا باید کیفیت بالایی داشته باشد و در برابر هر شرایط آب و هوایی مقاوم باشد. یکی دیگر از مسائل مورد توجه در انتخاب کرکره برقی ،  امنیت بالا و ضدسرقت بودن آن است. استفاده از کرکره هوشمند مناسب میتواند امنیت ساکنین، خانه ، محل کار و اموال شما را در برابر باد ، طوفان ، آتش سوزی و سرقت تضمین کند.

کرکره های برقی در ابعاد و ضخامت های مختلفی مطابق با خواست مشتری تولید و نصب میشود.

 

درب پارکینک

بمنظور امنیت بیشتر و سهولت در ورود و خروج از ساختمان از کرکره آلومینیومی به عنوان درب اصلی یا درب فرعی دوم استفاده میشود.

پنجره های ساختمان

کرکره آلومینیومی به دلیل تنوع در ابعاد ، اشکال و رنگ های خاص میتواند به عنوان محافظ کاملا مقاوم برای امنیت بیشتر پنجره ها باشد.

 

انواع کرکره برقی هوشمند

آلومینیوم یا اکسترود_

تیغه فوم دار گالوانیزه

تیغه شفاف یا پلی کربنات

تیغه پانچ دار یا همان سوراخ‌دار

تیغه فوم دار

تیغه رول گیتر

در بین کرکره های ذکر شده ، کرکره های آلومینیومی از محبوبیت بیشتری برخوردار است. با فراگیر شدن تولید و استفاده از کرکره برقی ، کیفیت و ظاهر همواره مورد توجه بوده و هست. طبق تجربیات چندین ساله تولیدکنندگان کرکره های اتوماتیک ، بهترین فلز برای تولید کرکره ها فلز آلومینیوم است.

فلز آلومینیوم به دلیل شکل دهی راحت ، سبک بودن و استحکام بسیار بالا ، مناسبترین گزینه است و روز به روز به متقاضیان و مشتریان این نوع کرکره اضافه میشود.

امروزه استفاده از آلومینیوم در تولید کرکره های رمپ و درب پارکینگ و …. به دلیل قیمت مناسب و ویژگی های بارز آن بیشتر شده است. کرکره های آلومینیومی نسبت به سایر مواد و فلزات سبکتر است و به همین دلیل راحت تر و سریعتر نصب میشود.

تیغه کرکره آلومینیومی ضد زنگ و بسیار مقاوم است و تحت هیچ شرایط آب و هوایی زنگ نمیزند ، تغییر شکل نمیدهد و فرسوده نمیشود. و به همین دلیل در سراسر دنیا مشتریان خاص خود را دارد و از محبوبیت بالایی برخوردار است.